Rekrut

Cykl: CHERUB (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Recruit
cherub, rekrut

Terrorystka nie otwiera drzwi obcym w obawie przed tajnymi funkcjonariuszami policji i agentami służb bezpieczeństwa. Jednak jej dzieci przyprowadzają swoich kolegów i biegają z nimi po całym domu. Kobieta nie ma pojęcia, że jedno z dzieci założyło podsłuch w każdym pokoju, skopiowało zawartość dysku komputera i sfotografowało notes z adresami. To dziecko pracuje dla CHERUBA.

krif | 2019-06-08

Nie czytałem lepszej książki.
Polecam zarówno dzieciom w wieku 11-18 lat jak i dorosłym.

Opowieść jest o chłopcu Jamesie,który ma 11 lat. W tym wieku umiera mu mama i James trafia do domu dziecka. Stamtąd nagle go zabierają do tajemniczej organizacji zwanej CHERUBA (CHERUBA to organizacja wywiadu brytyjskiego. W tej organizacji są same dzieci. Te dzieciaki szkolą się na specjalnych agentów. Niestety gdy te dzieci stają się dorosłe muszą odejść od CHERUBA).
James przechodzi tam szkolenie trwające 100 dni. Nie jest to łatwe bo instruktorzy robią wszystko by uprzykrzyć i, życie

dziewczynka5 | 2019-03-07
Przeczytana: 06 marca 2019

Fajny pomysł, trochę akcji, ale jednak strasznie uderzają sytuację typu: "koleś ma tylko 12 lat!" Ciekawa jestem jak sytuacja się potoczy w kolejnych częściach, ale raczej stawiam ją daleko na liście książek do przeczytania.

jamesadamsPL | 2018-10-17
Przeczytana: 21 października 2017

Świetna KSIĄŻKA PEŁNA AKCJI!!!

Claudia | 2018-08-16
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 16 sierpnia 2018

Ciekawe przygody, wartka akcja, interesujące postacie. Bardzo chętnie sięgnę po dalsze części. Polecam!

AleksandraC | 2018-08-06
Na półkach: Przeczytane, Młodzieżowe

nałogowo czytana i zbierana, cała seria - książki fizyczne z bólem serca podarowane, ale w pamięci zostają emocje jakie towarzyszyły lekturze

Julia | 2018-05-30
Przeczytana: 2016 rok

Fenomenalna książka! Naprawdę mnie urzekła. Każda strona trzymała w napięciu i oczekiwaniu na dalszy przebieg wydarzeń. Nie potrafiłam oderwać się od lektury, tak bardzo pochłonęła mnie akcja.
Sama tematyka serii jest genialna! Organizacja młodych agentów stawiająca czoła przestępstwom, zawikłanym zagadkom, gangom. Nikt nie podejrzewałby młodego obywatela o przynależność do sił specjalnych, a jednak ...
Razem z Jamesem i dreszczykiem emocji przeżywałam każdą chwilę niezapomnianej przygody.
Serdecznie polecam tę książkę, jak i całą serię ;)

Marta | 2018-04-06

Książka jest mega🐘

Natalia_Ce | 2018-02-12
Przeczytana: styczeń 2014

Książkę czytałam krótko po jej wydaniu,będąc niewiele starsza od głównego bohatera.Pamiętam,że bardzo mi się wtedy podobała i z niecierpliwością czekałam,aż poznam dalszą część historii małych agentów 007.
Z perspektywy czasu mogłabym wyliczać niedociągnięcia takie jak słabe,często niepotrzebne wątki miłosne w całej serii,ale są to książki dla bardzo młodych odbiorców i w tej kategorii radzą sobie naprawdę nieźle.

NeArSo | 2018-01-03

Książka cudowna. Polecam ją każdemu, kto lubi te klimaty. Wiele aukcji, fabuła naprawdę wciąga. Osobiście przeczytałam tą serię po parę razy i mogłabym je opowiedzieć w środku nocy :)

grampiana | 2017-08-09

Tę serię poleciła mi moja przyjaciółka. W bibliotece był jeden komplet i w pewnym momencie zaczął się wyścig o kolejne tomy, bo historia młodych agentów pochłonęła mnie bez reszty.Jest akcja, humor i niesamowite emocje.