Nowoczesne technologie w logistyce

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320818178
biznes, finanse

Warunkiem osiągnięcia sukcesu we współczesnej logistyce jest wdrożenie nowoczesnych technologii. Firmy, aby skutecznie działać w łańcuchach dostaw, muszą wykorzystywać systemy informatyczne, automatyczną identyfikację towarów czy elektroniczną wymianę danych. W niniejszej książce autorzy omówili: istotę i znaczenie technologii logistycznych, technologie informacyjne w łańcuchach dostaw, systemy automatycznej identyfikacji, elektroniczną wymianę danych, systemy łączności bezprzewodowej stosowane w logistyce, współczesne technologie w transporcie, zaawansowane technologie w praktyce magazynowej, rolę opakowań w technologiach logistycznych. Książka jest przeznaczona dla studentów kierunków ekonomicznych w wyższych uczelniach różnych typów, kadry menedżerskiej przedsiębiorstw oraz praktyków chcących rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę logistyczną i doskonalić systemy logistyczne swoich firm.

źródło opisu: nieznane

agnieszka92 | 2016-10-31