Niezwykłe przygody Bartka Renklody

Wydawnictwo: Telbit
Katarzyna Listwon

Czy nowy mąż babci może okazać się świetnym dziadkiem? Ile prawdy jest w powiedzeniu, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Czy dwie siostry zawsze stanowią kulę u nogi? Co pomaga w zdobyciu wewnętrznej równowagi? Rodzinne wakacje, ucieczka z obozu żeglarskiego, który żeglarski okazał się jedynie z nazwy, niezwykła przygoda z szachami, trudna lekcja tolerancji, poszukiwania zaginionego psa - to tylko kilka z niezwykłych przygód Bartka Renklody, które przeżyjecie podczas czytania tej książki.

Ilustrowała Katarzyna Listwon.

źródło opisu: Wydawnictwo TELBIT, 2007