U tatusiowej mamy

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Farmorsresan
powieść, Pelle
Lalaith

Szwedzka powieść "U tatusiowej mamy" to urocza, ciepła opowieść o miłości jaką darzymy dziadków i rodziców.
Bohaterem jest sześcioletni Pelle, pktóry po wypadku swojej mamy zostaje wysłany do swojej babci (mamy ojca), do Skanii na południu Szwecji.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://allegro.pl/u-tatusiowej-mamy-edith-unnerstad-i1436406633.html

Klimat jak w Bullerbyn,prostota życia na wsi u babci ,ale pełna przygód.Dobro jest dobrem,a zło nie zawsze jest złem.Opowieść o przyjażni i tolerancji.Książka mojego dzieciństwa.

ania-alt | 2017-08-04
Przeczytana: 11 listopada 2009

Jako dziecko czytałam inną książkę tej autorki: Podróż z rondem. Tę pozycję poznałam będąc już mamą - czytałam ją pięcioletniemu wówczas synkowi. Książka bardzo fajna: ciepła i pełna przygód. Spodobała się nam obojgu. Polecam!

Magda | 2017-10-21
ula | 2017-09-30