Zaplątane anioły

Wydawnictwo: Salwator
978-83-7580-211-5
Ag2S

Powieść sensacyjna z wątkiem kryminalnym! Roman Gromski od dłuższego czasu nie mógł pozbyć się wrażenia, że ktoś go śledzi. Początkowo starał się lekceważyć swoje przeczucia. Kiedy jednak analiza zdjęć wykazała, że jest obserwowany, nie miał wątpliwości, że znowu nastaje dla niego gorący czas. Próbując odkryć, kim są osoby na zdjęciu, nie podejrzewał nawet, że zaczyna się dla niego najbardziej...

Powieść sensacyjna z wątkiem kryminalnym!
Roman Gromski od dłuższego czasu nie mógł pozbyć się wrażenia, że ktoś go śledzi. Początkowo starał się lekceważyć swoje przeczucia. Kiedy jednak analiza zdjęć wykazała, że jest obserwowany, nie miał wątpliwości, że znowu nastaje dla niego gorący czas. Próbując odkryć, kim są osoby na zdjęciu, nie podejrzewał nawet, że zaczyna się dla niego najbardziej niebezpieczna przygoda jego życia, w czasie której znajdzie się o krok od śmierci…

źródło opisu: Wydawnictwo Salwator, 2011

źródło okładki: http://www.salwator.com/532,zaplatane-anioly.html

Karol | 2011-02-14

Jeśli nadal sądzisz, że polskiego kryminału nie da się czytać, to jesteś w błędzie. Ostatnio pojawiła się kilku nowych autorów. Jednym z nich jest Ryszard Hop. Powieść „Zaplątane anioły” nie ustępuje w niczym reklamowanym za wielkie pieniądze powieściom zachodnim, a ja nawet powiedziałbym, że jest od wielu literacko lepsza. A poza tym opisuje nasze, polskie realia. Przy jej lekturze z pewnością nie można stracić czasu. Poznasz prawdziwego detektywa, byłego gliniarza, który musi zwyciężyć gang handlujący narkotykami, albo stracić życie.

Dodatkowym atutem tej książki jest brak wulgaryzmów oraz przemyślenia głównego bohatera, godne niemal umieszczenia ich w książce filozoficznej.

Zasiadłem do tej książki przed dziennikiem telewizyjnym o 19,30, a o pierwszej w nocy skończyłem lekturę. Niezbyt duża objętość powieści (180 stron), może być jedynym mankamentem książki, ale mówię z mojego punktu widzenia, mola książkowego, któremu żona musi odbierać książki, aby mógł obudzić się do pracy.
...

Dominika | 2013-11-05

Świetny polski kryminał. Doskonale wykreowana postać detektywa. Bardzo szybko się czyta, zwroty akcji są zaskakujące i nieprzewidywalne. Polecam, doskonała rozrywka na wieczór.

Charles_Berg | 2015-09-20
Przeczytana: 20 września 2015