Odkrywanie modernizmu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Horyzonty nowoczesności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Universitas
Modernizm,
popularnonaukowa
hunter

Nowe spojrzenie na literacki modernizm, rozumiany jako część rozległej formacji artystycznej, intelektualnej i kulturowej

Ania | 2014-01-13

Przeczytałam tylko krótki fragment tej książki. Był on bardzo trudny. Jednak po dokładniejszym jego omówieniu na zajęciach okazało się ,że zawiera on bardzo wiele ciekawych i ptrzebnychkulturoznawcy informacji.

Aleksandra | 2014-10-16
Na półkach: Polonistyka, Przeczytane
Przeczytana: październik 2014

Świetna książka dla studentów kulturoznawstwa i literaturoznawstwa, a także dla polonistów. Mimo, że przeczytałam jeden z rozdziałów, który był mi potrzebny na historię literatury, przekartkowałam ją i wynotowałam kilka przydatnych cytatów, zafascynowała mnie ta książka, jako książka na temat modernizmu. Przyjemniej czyta się Baumana, bo dla mnie, amatora, słownictwo czasami bywa trudne... :)

Szymon | 2016-05-02
Przeczytana: 02 maja 2016