Na krawędzi zaświatów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Horyzont Zdarzeń". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alfa - Wero
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
parapsychologia,
hunter

Stanowiska i poglądy teologów, spirytystów, parapsychologów, okultystów czy wreszcie naukowców. Pojmowanie, rozumienie duszy w religiach świata.

robinslav | 2014-10-12

Dusza jako byt właściwy, nadrzędny, ciało jako jej dodatek !? Stanowiska i poglądy teologów, spirytystów, parapsychologów, okultystów czy też wreszcie naukowców. Pojmowanie, rozumienie duszy w religiach świata. Relacje osób, które przeżyły śmierć kliniczną – światła, głosy, uczucie nadświadomości i ponadludzkiej, pozaziemskiej wiedzy. Zjawiska OBE ( Out of the Body Experiences ) – eksperymenty z wychodzeniem poza ciało.
Krzysztof Boruń prowadzi również czytelnika poprzez swe dzieło w tak interesujące tematy jak chociażby reinkarnacja, opętanie, istnienie duchów, przewidywanie przyszłości. Czy maszyny mogą posiadać duszę ?
To tylko jedno z setek pytań na które pisarz próbuje znaleźć odpowiedź. Treść podana w pedantycznie zorganizowany i uporządkowany sposób a jednocześnie w sposób interesujący i absorbujący do tego stopnia, że przeczytałem pozycję Borunia ubolewając, że dotarłem w tak szybkim tempie do jej strony ostatniej ! Na koniec pytanie, które sformułował pisarz a które...

sowidyl | 2016-10-23
Marek Nowowiejski | 2014-09-29