Córka Hitlera

Hitler's Daughter
83-207-1437-0
sensacja
Demanroe

Współczesny amerykański thriller polityczny,którego bohaterem jest młody dziennikarz ze sztabu prasowego Białego Domu.Pewnego dnia otrzymuje on tajemniczą przesyłkę od starego mężczyzny,Żyda.Z zawartych w niej dokumentów wynika,że naziści chcą przy najbliższych wyborach przejąć władzę w Stanach Zjednoczonych,sadzając w fotelu prezydenckim nieślubną córkę Hitlera.Która z kobiet blisko związanych z kręgami rządowymi jest ową tajemniczą damą? Tego właśnie musi się dowiedzieć główny bohater.W grę wchodzą trzy kobiety: atrakcyjna dziennikarka,członkini Kongresu i żona obecnego wiceprezydenta.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: swistak.pl

Książka o wielkim spisku - córka Hitlera chce dojść do władzy.Czytając ją odnosiłam dziwne uczucia - z jednej strony niektóre momenty są rzeczywiście zaskakujące i mogą na chwilę oderwać od czytania w sensie pozytywnym,ale za dużo jest dla mnie niewyjaśnionych i mocno uwikłanych spraw.Tym samym zakończenie jest średnio zrozumiałe.Jednak warto ją przeczytać,ażeby na moment oderwać się od rzeczywistości i poczytać o czymś niemożliwym.

StichMAN | 2013-07-24

Kiepska. "Ledwom zmenczył"