Lotnicy

The Aviators
9788373019812
Braterstwo broni
Dorota_1988

Jest rok 1964. Trwa eskalacja wojny wietnamskiej. Nowy styl walki wymaga nowych rodzajów broni, ludzi, którzy potrafią się nimi posługiwać, oraz nowej taktyki. Armia Stanów Zjednoczonych powinna jak najszybciej utworzyć pierwszą w historii Dywizję Szturmowo-Desantową - siłę o decydującym znaczeniu dla losów toczącej się wojny. Tymczasem mnożą się przeszkody - niewyszkoleni ludzie, niedoskonałości techniczne i rywalizacja pomiędzy poszczególnymi służbami. A jednak wyzwanie przyjmują pełni odwagi i poświęcenia bohaterscy lotnicy, którzy potrafią stawić czoło największym trudom.

źródło opisu: [Rebis, 2011]

Ariv | 2017-04-30