Najpiękniejsze miasta. Londyn

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Culture". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dragon
978-83-60909-56-0
Londyn, Wielka Brytania
albumy
ek_ek

Książki z serii CULTURE to cenne źródła informacji o historii i zabytkach najpiękniejszych miast Polski oraz Europy.. Zawierają informacje niezbędne turystom do zaplanowania zwiedzania, a także wskazują miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć. Dzięki tym bogato ilustrowanym przewodnikom można na dłużej zachować w pamięci fascynujące miejsca, malownicze pejzaże i pasjonujące chwile z podróży.

kinkiet | 2013-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2013

Dobra dla osób, które nie wiedzą zupełnie nic o Londynie, bo jako przewodnik z którym można paradować po mieście się nie nadaje. Po pierwsze to zbyt lakonicznie opisano zabytki. Brakuje mi ciekawostek, anegdot, map i informacji o tym jak żyje się w największej aglomeracji Europy. Po drugie format jest nieporęczny. Co prawda dzięki tej pozycji odkryłam kilka miejsc, które bym chciała zobaczyć, ale bardziej traktuję ją jako bogato ilustrowany album z pięknymi zdjęciami (plus zdawkowe informacje odnośnie obiektów z fotografii). Miło się będzie do niej wracać, jak już się te wszystkie miejsca zobaczy na żywo, a przewodnik ten będzie służył jako "odświeżacz" dla pamięci.

Sentimentally | 2014-08-14
Na półkach: Przeczytane, 2014