Spotkałem ich w drodze

Wydawnictwo: eSPe

Ks. Andrzej Zwoliński opisuje historię sześciu zwyczajnych młodych ludzi, których spotkał w swoim życiu. ?Oni nie są jedyni czy wyjątkowi. Żyją i myślą tak jak wielu, borykając się z codziennością i ciągle na nowo próbując żyć uczciwie i dobrze. Chcę przedstawić wycinki z ich właśnie światów dlatego, że są one zwykłe, a więc wielu ludziom bliskie.?Bohaterowie tej książki to:Lucyna, która wyrwała się ze świata narkotyków,Anna i Michał ? nadzieja i wiara zrodziły w nich pokorną zgodę na miłość znaczoną krzyżem,Jolka, która ? chociaż zmarła ? żyje wśród nas i nam pomaga,Agnieszka, która wybrała pracę z osobami niepełnosprawnymi,Tomek, który nie wstydzi się przyznać do Jezusa,Agata, która ciągle poszukuje lepszych rozwiązań.

Alon | 2016-10-15
Na półkach: 2016, Posiadam, Przeczytane