Wybrańcy

Okładka książki Wybrańcy Margaret Peterson Haddix
Okładka książki Wybrańcy
Margaret Peterson Haddix Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Zaginieni w czasie (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Zaginieni w czasie (tom 1)
Found
Wydawnictwo Dolnośląskie
2011-02-10
2011-02-10
Donata Olejnik
science fiction podróże w czasie misje w czasie agenci czasu

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Książka serio super, bardzo miłe zaskoczenie. Totalnie sie nie spodziewalam ze tak mi sie spodoba. Znalazlam ja w sumie przypadkowo w dedalusie. Polecam, pochlonelam w jeden dzien.

Postacie męskie - PW, Chip czy Aleks - są wykreowane świetnie, za to żeńskie wręcz przeciwnie - Katherine, Emily czy Daniella.
Wydaję mi się, że fabuła jest oryginalna.
Akcja jest od samego początku. Nie można się nudzić.
Przyznam, że miałam mały problem z pojęciem filozofii podróży w czasie, ale w końcu mi się udało.
Zajmująca pozycja, która zostanie w mojej pamięci na dłużej.
Pochłonęłam ją w jeden dzień i już sięgam po następny tom.
Zakończenie pozostawia w niepewności i nie pozwala na nic innego!
Polecam gorąco❤💪

Wydaję mi się, że fabuła jest oryginalna.
Akcja jest od samego początku. Nie można się nudzić.
Zajmująca pozycja, która zostanie w mojej pamięci na...

Książka bardzo mi się podobała. Stojąc na regale z książkami, nie wyglądała zbyt zachęcająco, aż pewnego dnia, przez przypadek zaczęłam ją czytać. Teraz jest to jedna z moich ulubionych książek.

Książkę czyta się bardzo lekko. Szczerze mówiąc sięgając po nią nie miałam pojęcia, że jest to powieść z elementami fantastyki- a nie lubie takich. Sam pomysł na historie dobry, szybko się czyta, książka jest wciągająca. Jednak do końca miałam nadzieje, że historia się jakoś sensownie skończy.

Nie ma sie co rozpisywać. Niedzielne kino akcji dla młodszego odbiorcy. Nie wyciągnałem z tej książki niczego.

Na półkach: , , , , , , ,

Książka bardzo interesująca oraz fantastyczna.

Książka bardzo interesująca oraz fantastyczna.

Wciągająca lektura dla nastolatków. I tajemnica do rozwikłania. Polecam.

Wciągająca lektura dla nastolatków. I tajemnica do rozwikłania. Polecam.

Książka jest super :) Fantastyka zmieszana z kryminałem :) Na pewno przeczytam kolejne tomy :)

Kolejna książka o przenoszeniu się w czasie. Nic szczególnego, ale szybko się czyta. Chociaż nie była zła, na razie nie mam zamiaru sięgać po następną część serii.

• 2011
  • 2015