Nieoczekiwana przemiana mamy

Wydawnictwo: WAM

NIEOCZEKIWANA PRZEMIANA MAMYAutor: Renata Banaszczyk kategoria: Literatura piękna Książka jest opowieścią o bardzo zapracowanej mamie, która często zapomina o swoim synku i o tym, co naprawdę ważne w życiu. W natłoku spraw związanych z pracą gubi swoje życie rodzinne, nie ma czasu dla syna, który bardzo jej potrzebuje. Nagle, za sprawą czarodziejskiej przemiany staje się na kilka dni małą dziewczynką, co radykalnie zmienia jej postawę. Poznaje świat swojego synka, jego radości i problemy i postanawia od tej pory dzielić z nim wszystkie dziecięce przeżycia. (od Autora)Kuba chodzi do ?podstawówki i jest dobrym uczniem, choć rodzice nie mają dla niego wiele czasu. Mama jest bardzo zapracowana, tato żołnierz przebywa w Iraku, babcia mieszka daleko, tak więc chłopcem zajmują się dwie opiekunki: Asia i ?Pani Zombi . Za sprawą czarodziejskiej przemiany, mama poznaje świat swojego synka...Starannie wydana i ilustrowana książka zachęca do lektury. Polecamy ją młodym Czytelnikom i ich zapracowanym Rodzicom! (od redaktora)dodatkowe info.:format WAM:136×210 mm stron: 100 ISBN: 978-83-7505-024-0 rodzaj oprawy: miękkacena detaliczna: 14,90 zł.

LostInDarkness | 2014-04-19
Na półkach: Sprzedam, Przeczytane, Posiadam