Egzorcyzmy, opętanie, demony

2005-01-01
2005-01-01
83-89862-43-3
religia szatan egzorcyzmy

Książka ta to swoisty podręcznik, podstawowa wiedza na temat egzorcyzmów.

Książka ta to swoisty podręcznik, podstawowa wiedza na temat egzorcyzmów.

Książka z pewnością bardzo fachowa, napisana przez wybitnego znawcę tematu. Przyznałem ocenę tylko przeciętną, ponieważ książkę czytało mi się dosłownie przeciętnie. Napisana zbyt trudnym, specjalistycznym i bardzo naukowym językiem, skutecznie utrudniała mi sprawne czytanie ze zrozumieniem. Bez pomagania sobie Internetem, było by momentami ciężko coś zrozumieć.

Trudna. Bardzo naukowa.

Trudna. Bardzo naukowa.

Książka dość trudna w odbiorze, język naukowy.

Książka dość trudna w odbiorze, język naukowy.

Bardzo dobra książka świetnie opisująca opętanie polecam .

Bardzo dobra książka świetnie opisująca opętanie polecam .

• Religia
  • Egzorcyzmy
  • Totalny must have !
  • Alina
  • Religia, teologia, Kościół

Dodaj cytat z książki Egzorcyzmy, opętanie, demony