Obce ścieżki

Okładka książki Obce ścieżki Andrzej Pilipiuk
Okładka książki Obce ścieżki
Andrzej Pilipiuk Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Norweski dziennik (tom 2) powieść przygodowa
powieść przygodowa
Norweski dziennik (tom 2)
Fabryka Słów
2011-02-25
2011-02-25

Okładka książki Relax nr 45 Andy Belanger, Frank Bello, Wojciech Bem, Artur Biernacki, Wojciech Cichoń, Artur Grzenda, Hermann Huppen, Tomasz Jeruszka, Sławomir Kiełbus, Maciej Kisiel, Andrzej Łaski, Andrzej Pilipiuk, Jacek Skrzydlewski, Karol Weber, Łukasz Zabdyr
Relax nr 45 Andy Belanger, Fran...
Okładka książki Relax nr 44 Brian Azzarello, Wojciech Bem, Artur Biernacki, Wojciech Cichoń, Alfonso Font, Andrzej Graniak, Mikołaj Graniak, Artur Grzenda, Daniel Grzeszkiewicz, Scoot Ian, Tomasz Jeruszka, Dave Johnson, Sławomir Kiełbus, Maciej Kisiel, Zbigniew Larwa, Andrzej Łaski, Andrzej Pilipiuk, Karol Weber, Chris Weston, Łukasz Zabdyr
Relax nr 44 Brian Azzarello, Wo...

Okładka książki Niech żyje Polska. Hura! Tom 2 Tomasz Bochiński, Krzysztof Kochański, Joanna Kułakowska, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Jerzy Rzymowski, Piotr Schmidtke, Artur Szrejter, Katarzyna Anna Urbanowicz, Łukasz Wiśniewski
Niech żyje Pol... Tomasz Bochiński, K...
Okładka książki Niech żyje Polska. Hura! Tom 1 Jan Atmański, Marcin Baryłka, Jacek Drewnowski, Jarosław Grzędowicz, Tomasz Kołodziejczak, Jacek Komuda, Feliks W. Kres, Mirosława Sędzikowska, Michał Studniarek, Iwona Żółtowska
Niech żyje Pol... Jan Atmański, Marci...
Okładka książki Małodobry Kamil C. Alster, Mateusz Bandurski, Eugeniusz Dębski, Jarosław Grzędowicz, Tomasz Kołodziejczak, Jacek Komuda, Maja Lidia Kossakowska, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Hubert Spandowski, Szczepan Twardoch
Małodobry Kamil C. Alster, Ma...
Okładka książki Bajki dla dorosłych Ewa Białołęcka, Eugeniusz Dębski, Rafał Dębski, Jarosław Grzędowicz, Anna Kańtoch, Jacek Komuda, Maja Lidia Kossakowska, Magdalena Kozak, Tomasz Pacyński, Andrzej Pilipiuk, Wojciech Świdziniewski, Robert J. Szmidt
Bajki dla doro... Ewa Białołęcka, Eug...

Jedna z najsłabszych książek Pilipiuka. W pierwszym tomie przynajmniej coś się działo, tutaj nic ciekawego.

w odległej Norwegii Paweł (Tomasz) nie ma czasu na nudę ;) dalej nie potrafi sobie do końca przypomnieć kim jest, ani co się wydarzyło w jego życiu. Jak zawsze autor nie żałuje nam dobrego humoru i przezabawnych sytuacji :)

Ciekawa kontynuacja "Ucieczki". Choć trochę irytowały mnie mnożące się tajemnice.

Bez sensu.

Bez sensu.

Wciąga jak diabli, chociaż czasami ciężko się połapać kto jest
wrogiem czy sojusznikiem głównego bohatera.

Wciąga jak diabli, chociaż czasami ciężko się połapać kto jest
wrogiem czy sojusznikiem głównego bohatera.

Wodolejstwo,nudy, gorsze niż pierwsza cześć. 3 pójdzie z obowiązku, zdecydowanie nie polecam. Jest wiele innych znacznie ciekawszych książek tego autora, a cykl lecę niestety z przymusu.Do odhaczenia i na wirtualną półkę.

Pilipiuk sam siebie nazywa "wielkim grafomanem". Zazwyczaj podchodziłem do tego z przymrużeniem oka. Uważałem, że zawsze jakimś pomysłem na fabułę się wybroni. Jest to jedna z niewielu książek, które wskazałbym bez wahania jako przykład grafomanii. Rzadko kiedy książką doprowadza mnie do chęci odłożenia jej. Tak było przy kolejnych pojedynkach na bezsensowne wierszyki, albo przy milionowym określeniu "kicia". Naprawdę Norweski Dziennik można było zbić w jeden "sensowny" tom, a nie trzy słabe.

Księżniczki i "kicie" są nie do zniesienia. Jednak ciekawa jestem do czego autor dąży więc mimo wszystko sięgnę po kolejny tom.

Bardzo dobra książka, ale więcej szczegółów tradycyjnie w linku! ;)

Bardzo dobra książka, ale więcej szczegółów tradycyjnie w linku! ;)

Księżniczki, konie...a na końcu agent, tak w skrócie.
No ja Ciebie proszę...Drugi tom jeszcze gorszy od pierwszego.
Absolutnie nie dla dojrzałego czytelnika.
Wodolejstwo pierwsza klasa.
A do tego ja wiem... erotyzm rodem z kraju kwitnącej wiśni, kto czytał ten wie :) Nawet przez chwile myślałem, ze autora poniesie :P, ale w końcu to książka dla młodzieży i nic z tych rzeczy... Może w 3 tomie?
Przepraszam za to powyżej, ale to chyba najsłabsza rzecz Pilipiuka, która wpadła mi w ręce.
Zmęczę 3 tom z obowiązku, ale nie wierzę, że wynagrodzi mi 2 poprzednie.

Księżniczki, konie...a na końcu agent, tak w skrócie.
No ja Ciebie proszę...Drugi tom jeszcze gorszy od pierwszego.
Absolutnie nie dla dojrzałego czytelnika.
Wodolejstwo pierwsza klasa.

• Andrzej Pilipiuk