Dzikie zwierzenia i inne zdarzenia

Wydawnictwo: Book House
9788376120713
dla dzieci, wiersze, zabawne
Olga

Zbiór wierszy popularnego aktora filmowego ("Katyń", "M jak Miłość", "Przedwiośnie", "Na Wspólnej", "Magda M."), autora dramatów i muzyki do przedstawień teatralnych. Zebrane w tomie wiersze ukazują zabawne sytuacje z życia zwierząt i ludzi. Piękny język literacki, zabawa słowami, znaczeniami, brzmieniem i rytmem. Ilustracje i projekt graficzny został przygotowany przez znakomitego rysownika dziecięcego Marcina Piwowarskiego.

źródło opisu: http://www.bookhouse.com.pl/index.php?lp=158

źródło okładki: http://www.bookhouse.com.pl/index.php?lp=158