The Beatrice Letters

Wydawnictwo: HarperCollins
angielski

Kim jest Beatrycze, kobieta, której pan Snicket dedykuje każdą książkę? Nie ma pytania, które byłoby częściej zadawane przez fanów Lemony'ego Snicketa. Dziś ten urokliwy zbiór korespondencji pomiędzy Lemonym Snicketem a Beatrycze dostarcza odpowiedzi na to, a także na inne, bardziej niepokojące pytania, takie jak: "jaki był Hrabia Olaf, gdy był chłopcem" i "jaki jest skład naprawdę dobrego napoju z piwa korzennego i lodów"?

Czytelnicy szukający wskazówek do "Serii Niefortunnych Zdarzeń", która osiąga szczytowy moment w tym sezonie ze względu na publikację Trzynastej Księgi, powinni postępować bardzo ostrożnie: im głębiej zbadają "Listy Beatrycze", tym więcej rozszyfrują.

***
Maj 2012 - brak wydania polskiego