Miejsca święte ziemi Raciborskiej

Wydawnictwo: Wydawnictwo i Agencja Informacyjna WAW
8391203050
religia
Yume

"Książka ta ma ukazać Szanownemu Czytelnikowi wielkie duchowe dziedzictwo ziemi raciborskiej. Dziedzictwo wyrosłe na gruncie wiary naszej i naszych przodków. Wiary w Boga, ale takiej jaką wyznają katolicy, protestanci czy - jak mówi Ojciec święty Jan Paweł II - bracia starsi w wierze czyli Żydzi. Książkę kieruję do wszystkich, którzy na tym skrawku śląska mają swoje korzenie lub też coraz bardziej czują się z nim związani."

źródło opisu: www.wawoczny.pl

źródło okładki: www.wawoczny.pl