Kiedy ogarnie cię szał?

Tłumaczenie: Dominika Materska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wilkołak: Apokalipsa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mag
When will you rage
83-86572-66-3
Iselin

Przez wiele lat garou ze szczepu Oko Zachodu strzegli San Francisco przed sługami Żmija. Aż do dzisiaj wierzyli, że ich wysiłki powstrzymają odwiecznego wroga. Mylili się. Zbrodniczy pomocnicy węża zagnieździli się w Krzemowej Dolinie, Oakland, Berkeley, a nawet w samym mieście. Nadeszła długo oczekiwana chwila. Garou muszą powstać i walczyć. Choć wiedzą, że nie zdołają wygrać tej bitwy, do...

Nadeszła długo oczekiwana chwila. Garou muszą powstać i walczyć. Choć wiedzą, że nie zdołają wygrać tej bitwy, do boju popycha je odwaga, determinacja i Szał. Kilka wilkołaków opuściło swe bezpieczne leża w leśnych ostępach i ruszyło zetrzeć się z wrogiem na ulicach miasta. Ich gniew przybrał na sile, gdy ujrzeli pierwsze oznaki żmijowego zepsucia. Czyżby ogarniało ono nawet ich własną rasę?

"Kiedy ogarnie cię szał?" - to zbiór 19 opowieści o życiu i walkach toczonych przez wilkołaki z San Francisco. Przyłącz się do nich w ich boju ze Żmijem.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://allegro.pl/kiedy-ogarnie-cie-szal-i1403823065.html

Michał Cichy | 2015-08-08

Interesujący zbiór opowiadań. Niestety nie wszystkie trzymają równy poziom, przez co czytanie czasami mi się mocno dłużyło.

Iselin | 2011-02-01
Przeczytana: 31 stycznia 2011

Dobra pozycja dla kogoś, kto lubi książki o wilkołakach. Nie tylko dla fanów gry Wilkołak: Apokalipsa.

Bierut | 2016-05-11
Sowiszcz | 2015-09-23