Wiedza aniołów

Knowledge of angels
83-7150-766-6
wiedza aniołów
Irena

Piętnasty wiek, na samotnej wyspie na Morzu Śródziemnym pojawia się nagle dwoje przybyszów - tajemniczy mężczyzna wyłowiony z morza przez rybaków oraz porzucona przez matkę dziewczynka. Znaleziona wysoko w górach i wykarmiona przez wilki Amara nie ma pojęcia o groźnych związkach między Kościołem i władzą świecką. Jej niewiedza staje się przedmiotem niebezpiecznego w skutkach eksperymentu....

Znaleziona wysoko w górach i wykarmiona przez wilki Amara nie ma pojęcia o groźnych związkach między Kościołem i władzą świecką. Jej niewiedza staje się przedmiotem niebezpiecznego w skutkach eksperymentu. Jednak dopiero przybycie na wyspę inkwizycji zwiastuje pojawienie się mrocznej, o wiele groźniejszej siły, która przemienia to, co było wyrafinowaną filozoficzną grą, w sprawę życia i śmierci.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2000

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl