Saga o ginących i uratowanych

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
ochrona przyrody
Marcel

Historie o przedstawicielach polskiej fauny, objętych ochroną prawną. W książce znajdują się następujące opowieści: Epos króla puszczy; Leśni mocarze; Brodacze mszarów i uroczysk; Saga o wilczym plemieniu; Tygrys polskich kniei; Nocny myśliwy; Koczujące samotnice; Bobrze peregrynacje; Królowa turni; Strażnicy gór; Muflonie gajny; Borsuczy żywot; Wojownicy herbu Matres; O odważnych tchórzach,...

Historie o przedstawicielach polskiej fauny, objętych ochroną prawną.
W książce znajdują się następujące opowieści: Epos króla puszczy; Leśni mocarze; Brodacze mszarów i uroczysk; Saga o wilczym plemieniu; Tygrys polskich kniei; Nocny myśliwy; Koczujące samotnice; Bobrze peregrynacje; Królowa turni; Strażnicy gór; Muflonie gajny; Borsuczy żywot; Wojownicy herbu Matres; O odważnych tchórzach, łasicach i gronostajach; Bałtyckie foki; Ptakom podobne; Król ptaków; Książę nocy; Skrzydlaty zagończyk; Powrót kruków; Łabędzi raj; Epitafium dla wąsaczy; Tam, gdzie tańczą żurawie; Bociany z ojczystych strzech; Czarne bociany; Na wyspach wiosłonogich; Story o siwej czapli; Leśni trubadurzy; Milczący rycerze; Leśny dusiciel; Requiem dla olbrzyma; Wilki wodne; W pogoni za rakiem.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie