Psychozabawy i testy dla każdego

Tłumaczenie: Andrzej Sieradzki
Wydawnictwo: Astrum
83-85242-72-4
psychozabawy, testy, rozrywka
rozrywka
Katarzyna

W skrócie o książce - Spis treści: I. MIŁOŚĆ - POWAB - SEKS Czy jesteś seksy? Czy jesteś kokietką? Jak kochają? Test dla zakochanych Czy masz swój styl? Czy masz sex appeal? Czy jesteś stuprocentową Ewą? II. TWÓJ PORTRET Czy potrafisz cieszyć się z życia? Jak Cię widzą w towarzystwie? Co robisz rano? Marzenia a rzeczywistość Czy myślisz o sobie? Czy jesteś łakomczuchem? III. POZNAJ SWOJE...

W skrócie o książce - Spis treści:
I. MIŁOŚĆ - POWAB - SEKS Czy jesteś seksy? Czy jesteś kokietką? Jak kochają?
III. POZNAJ SWOJE ZACHOWANIE Jaki jest Twój kolor? Jak się ubierasz? Jaką wybierzesz książkę? Czy znasz savoir - vivre? Co najczęściej rysujesz?
IV. TWÓJ WYGLĄD PRAWDĘ CI POWIE . Wróżenie z Twojej sylwetki Sekrety Twojej twarzy Twoje czoło prawdę Ci powie

źródło opisu: własne

źródło okładki: http://www.vivarium.com.pl/k/86980/Psychozabawy-i-testy-dla-kazdego

Monia | 2013-12-16
Rose92 | 2013-10-01