Mądrzejsze niż myślisz

Tłumaczenie: Joanna Figlewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Świat Książki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bertelsmann Media
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Smarter Tan You Think
83-7227-342-1
Pies, wychowanie, tresura, szkolenie,
paryz_i

Pewnego dnia postanawiamy kupić pasa i niespodziewanie nasze dotychczasowe, w miarę uporządkowane życie zmienia się w chaos. Książka jest poradnikiem przeznaczonym dla początkujących i zaawansowanych właścicieli psów, którzy stwierdzili, że ich dotychczasowe metody wychowawcze są zawodne. Autor obiecuje , że po zapoznaniu się z jego zasadami układania posłusznego psa, w ciągu kilku godzin nauczymy się skuteczniej komunikować ze swoim pupilem. Przedstawione ćwiczenia obejmują wszystkie rodzaje psiej aktywności: przychodzenie na żądanie,marsz przy nodze, przynoszenie przedmiotów, reakcja na obcych, nawyki higieniczne, szczekanie i gryzienie na polecenie. Wiele miejsca autor poświęca żywieniu oraz warunkom życia psów. Poprzez przykłady wyjaśnia zasady psiej logiki i ucz jak wykorzystywać ją do własnych celów oraz przestrzega: Nigdy nie wzywaj psa do siebie po to, by go ukarać.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: źródło własne

Agnieszka | 2012-10-13
Przeczytana: 13 października 2012

Książka bardzo przydatna, zawiera dużo cennych wskazówek jak nauczyć swojego psa by był posłuszna i taki jakiego chcemy mieć.Dowiadujemy się jak powinniśmy się z naszym psem kontaktować by on nas zrozumiał i my jego.Psy to naprawdę mądre stworzenia sama byłam zaskoczona w jak szybkim tempie mogłam dzięki radą autora nauczyć mojego psa posłuszeństwa i nie tylko.
Polecam każdemu by zapoznał się z tą książkom a szczególnie osobą które chcą nauczyć psa posłuszeństwa.

Ithlinne | 2013-09-20
amarantowa | 2013-01-18