Tatry i Zakopane - praktyczny przewodnik

Wydawnictwo: Pascal
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Tatry, Zakopane, przewodnik, góry
Kornelia

Przewodniki praktyczne to najbardziej znana seria Pascala, towarzysząca polskim turystom od 16 lat. ?Tatry i Zakopane? to praktyczny przewodnik pod względem formy wydania oraz doboru informacji. Czytelnikami serii są osoby aktywne, odważne, podróżujące indywidualnie. Wybierają je Ci, którzy nad gotowe pomysły na zwiedzanie przedkładają samodzielne obmyślanie podróży. Przewodnik ten zawiera informacje potrzebne do starannego zaplanowania wyjazdu oraz poruszania się na miejscu: ogólne wiadomości o kraju, opisy poszczególnych regionów i miast, informacje praktyczne. Wszystko to uzupełniają mapy i plany miast oraz słowniczki, zawierające podstawowe zwroty. Dzięki zaokrąglonym rogom łatwo je zapakować do plecaka czy walizki, nie ryzykując zniszczenia okładki.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Wypożyczona z okazji rodzinnego wyjazdu w najwyższe góry w Polsce. Pierwsze spotkanie z Tatrami w realu i pełen zachwyt.

Przewodnik to kompendium dla początkującego turysty wysokogórskiego- opis szlaków, mapy, zdjęcia, ciekawostki. Baza dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę o Tatrach i ich stolicy. A potem ruszyć przed siebie, by poznać je naprawdę. Szerokiej drogi!

Gosia303 | 2012-09-09
Przeczytana: sierpień 2012