Tatry i Zakopane - praktyczny przewodnik

Wydawnictwo: Pascal
Tatry, Zakopane, przewodnik, góry
Kornelia

Przewodniki praktyczne to najbardziej znana seria Pascala, towarzysząca polskim turystom od 16 lat. ?Tatry i Zakopane? to praktyczny przewodnik pod względem formy wydania oraz doboru informacji. Czytelnikami serii są osoby aktywne, odważne, podróżujące indywidualnie. Wybierają je Ci, którzy nad gotowe pomysły na zwiedzanie przedkładają samodzielne obmyślanie podróży. Przewodnik ten zawiera informacje potrzebne do starannego zaplanowania wyjazdu oraz poruszania się na miejscu: ogólne wiadomości o kraju, opisy poszczególnych regionów i miast, informacje praktyczne. Wszystko to uzupełniają mapy i plany miast oraz słowniczki, zawierające podstawowe zwroty. Dzięki zaokrąglonym rogom łatwo je zapakować do plecaka czy walizki, nie ryzykując zniszczenia okładki.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com