Wieczna wolność - 2 - Eksodus

Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wieczna wolność". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Libre à jamais: Exode
83-237-9691-2
wieczna wolność
komiksy
Kamilos

Na planecie Indeks żyją ostatni ludzie, którzy rozmnażają się w naturalny sposób. Ziemię z kolei zamieszkują klony, które razem tworzą zbiorowy byt - Człowieka. Człowiek daje prawdziwym ludziom ultimatum. Ochotnicy i wybrańcy będą mogli stać się Człowiekiem, a reszta zostanie zniszczona. Ludzie nie zgadzają się na to i postanawiają uciec. Przygotowują się do skoku czasowego. Dla pasażerów statku minie 10 lat, a na Indeksie będzie to 400 wieków. Ale czy Człowiek i Bykarianie pozwolą ludziom na ten eksperyment?

źródło opisu: gildia.pl

źródło okładki: gildia.pl