Vademecum technika kryminalistyki

7 (2 ocen i 0 opinii)
978-83-7601-457-9
kryminalistyka, policja
Pistacia

Publikacja jest pierwszym na polskim rynku wydawniczym opracowaniem, w którym w obrazowy i przejrzysty sposób przedstawione zostały omówienia wybranych rodzajów śladów kryminalistycznych, zasady ich ujawniania, zabezpieczania i opisywania w trakcie oględzin śledczych miejsca przestępstwa, napisane przez czynnych zawodowo funkcjonariuszy Policji i Żandarmerii Wojskowej. Celowo przy opisie różnego rodzaju śladów kryminalistycznych w pracy pominięto obszerne zagadnienia teoretyczne albo te pojawiające się precedensowo w praktyce, natomiast zamieszczono wiele wskazówek pomocnych w pracy techników i ekspertów kryminalistyki, jakie wypracował zespół autorów podczas wieloletniej praktyki zawodowej w różnych regionach kraju (Trójmiasto, Koszalin, Leżajsk, Rzeszów, Katowice). Adresaci: Vademecum kierowane jest przede wszystkim do techników kryminalistyki zabezpieczających ślady ujawnionych przestępstw. Ze względu na bogactwo doświadczeń przekazanych przez Autorów poszczególnych rozdziałów książka może wydać się pomocna innym funkcjonariuszom, a także osobom zainteresowanym kryminalistyką w ogóle. Zawarte w niej informacje stanowią bowiem kompendium wiedzy praktycznej z zakresu kryminalistyki, w takich obszarach jak: oględziny śledcze, fotografia, daktyloskopia, biologia, traseologia, osmologia i wypadek drogowy.

źródło opisu: wysylkowa.pl

• Tajemnica domu Helclów
  • Widok z nieba
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Ekspozycja
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Czarny świt
  • Inna dusza
  • Powrót do Daringham Hall
  • Nie tacy oni straszni
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
Tajemnica domu Helclów
Jacek Dehnel , Piotr Tarczyński , Maryla Szymiczkowa

7,24 (67 ocen i opinii)
Widok z nieba
Clara Sanchez

6,7 (46 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Ekspozycja
Remigiusz Mróz

8,4 (5 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

6,85 (144 ocen i opinii)
Nie tacy oni straszni
Federica Bosco

7,5 (2 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6,4 (10 ocen i opinii)
Etta i Otto i Russell i James
Emma Hooper

7,5 (2 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Kita | 2013-12-29
Agnieszka | 2012-05-08