Dieta dla nastolatków

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-832-4
zdrowie, medycyna
SoOllie

Autorka, doświadczony dietetyk, kolejną swą książkę poświęciła racjonalnemu żywieniu nastolatków. Wiadomo, że sposób odżywiania jest szczególnie ważny w tej fazie rozwojowej. Lansowana przez media moda na szczupłą sylwetkę może doprowadzić do tak poważnych schorzeń jak anoreksja czy bulimia. Aby uniknąć tych dramatów należy poznać ogólne zasady prawidłowego żywienia. Młodzież i ich...

Lansowana przez media moda na szczupłą sylwetkę może doprowadzić do tak poważnych schorzeń jak anoreksja czy bulimia. Aby uniknąć tych dramatów należy poznać ogólne zasady prawidłowego żywienia. Młodzież i ich opiekunowie znajdą w prezentowanej przez nasze wydawnictwo książce propozycje jadłospisów oraz przepisy na wartościowe i optymalne dania dla młodzieńczego okresu życia.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com