Łysiak na łamach 3

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na łamach". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: PLJ
wywiad, publicystyka

Publicystyka Łysiaka, przedruki prasowe, ciąg dalszy wywiadu - rzeki z autorem.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

moch | 2015-02-07
Na półkach: 2015, Przeczytane

20 lat temu czytałam Łysiaka z wypiekami na twarzy. Książka przypomniana po latach nie robi już takiego wrażenia. W międzyczasie Łysiak swoje opinie (a nawet wręcz cytaty) powtarzał wielokrotnie i nie są one już takie "wow". Trzeba mu oddać sprawiedliwość, że w latach 90-tych XX w. niewielu miało odwagę nazywać rzeczy po imieniu.
Teraz jednak przede wszystkim raziła mnie jego megalomania i plagiatowanie samego siebie. Okazuje się, że nie zawsze warto wracać do dawnych lektur.

Steppenwolf | 2013-03-13
Na półkach: Przeczytane, Łysiak
Przeczytana: 13 marca 2013

Jeden z lepszych ,,Łysiaków na łamach'' Chociaż pozycja wydana bez mała 20 lat temu, myśli nadal żywotne, a przewidywania sprawdzone. Zarówno część publicystyczna jak i rozmowy na najwyższym poziomie. Po uważnym przeczytaniu nasuwa się jeden wniosek: Łysiak na prezydenta, czy może inaczej; cesarza!

| 2012-10-21

Jest to pierwsza książka Waldemara Łysiaka, którą przeczytałem. Trzeźwe, logiczne i przede wszystkim uczciwe spojrzenie na problemy Polski, świata, polityków, sportowców etc, jakie jest przedstawione zarówno w wywiadach z Panem Waldemarem oraz jego felietonach, które są zebrane w tej książce sprawiają, że mimo upływu 20 lat, wciąż są jednym z najlepszych opisów rzeczywistości.

lutek | 2016-12-09
EwaSz | 2016-11-10