Harry Potter i czara ognia

Wydawnictwo: Media Rodzina

W tym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się Turniej Trójmagiczny, na który przybędą uczniowie z Bułgarii i Francji. Zgodnie z prastarymi regułami w turnieju uczestniczyć ma trzech uczniów reprezentantów każdej ze szkół, wybranych przez Czarę Ognia. Dziwnym zbiegiem okoliczności wybranych zostaje czterech... Co z tego wynika dla Harry`ego, jego przyjaciół i całego świata czarodziejów, dowiecie się z lektury czwartego z siedmiu zaplanowanych -tomu przygód Harry`ego Pottera.

Barttasek | 2014-05-09

Bardzo, bardzo, bardzo ciekawa!!! Książka pisana już nie tylko w sposób 'dla dzieci', bo i ja mając 19 lat czułem się bardzo blisko z tą książka podczas czytania. W przeciwieństwie do dwóch pierwszych części fabuła jest bardziej złożona, choć i tak uważam, że najciekawszy sposób pisania pani Rowling włożyła w 'Więźnia Azkabanu' oraz 'Insygnie Śmierci'.
Humor, za który bardzo pani Rowling dziękuję oraz wyraźny sposób ukazania nam jak bohaterowie zmieniają się na naszych oczach sprawia wrażenie, że my zmieniamy się razem z tymi bohaterami.

Oliwia | 2018-04-23
Kallioph | 2018-02-06