Koszmarny Karolek i wielka forsa

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek (tom 5)
Wydawnictwo: Znak
Horrid Henenry and big money

W następnej książeczce z tej serii Koszmarny Karolek, który zawsze ma głowę pełną pomysłów marzy, aby zostać łowcą krokodyli, znajduje sposób na zdobycie wielkiej forsy bardzo małym kosztem (np. sprzedaje swego brata Doskonałego Damianka jako niewolnika Wrednej Wandzie), a takze przeprowadza błyskawiczną wymianę prezentów gwiazdkowych.

źródło opisu: Znak, 2003

źródło okładki: www.znak.com.pl

Wybebeszamy_książki | 2016-08-26

ewka | 2014-08-18

fajna o takin chłopcu co ma na imię karolek i mam młodszego doskonałego brata a on jest koszmarny

Kalina | 2010-10-25
Przeczytana: 2007 rok

czego się spodziewać??? świetna jak każda książka z trj serii.

FiKa | 2015-01-19
Przeczytana: 18 stycznia 2015

jeden tom można przeczytać, pierwsze opowiadanie nawet śmieszy, drugie też, ale ileż można, ten sam schemat, tylko inny temat ;) nie sięgnę po inne.

Natalia | 2012-08-22

Uwielbiałam czytać o przygodach Karolka, kiedy byłam młodsza ;-) Zresztą teraz też co jakiś czas lubię do nich wrócić :)

Wojcieszy | 2014-12-23

Uwielbiałem to czytać gdy byłem w klasach 1-3. Przeczytałem chyba wszystkie książki o koszmarnym Karolku ;)

Alexxx | 2013-03-31
Przeczytana: 2010 rok

Jedna z niewielu części ,która mnie rozbawiła. Polecam serdecznie na jeden, nudny wieczór.

kinia84p | 2012-07-23
Przeczytana: 2012 rok

Najzabawniejsza z przygód Karolka, zwłaszcza pomysł by sprzedać brata :)
Jessi :)

truskaweczka1234 | 2015-04-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

SUPER!!! ROZWESELI WAS W NAJSMUTNIEJSZY DZIEŃ!

PahaludO | 2010-08-17

Śmieszna.