The Replacement

Wydawnictwo: Razorbill
angielski
adela

Doyle Mackie nie jest jednym z nas. Choć mieszka w małym miasteczku Gentry, pochodzi z świta tuneli i czarnej mrocznej wody, świata żywych- martwych dziewczyn, rządzoną przez młodą wytatuowaną księżniczkę. Jest Replacement’em i walczy o przetrwanie w świecie ludzi. Edward Nożycoręki spotyka Buszującego w zbożu w tej szalenie pomysłowej i zastraszająco pięknej powieści o niezwykłym chłopcu...

Edward Nożycoręki spotyka Buszującego w zbożu w tej szalenie pomysłowej i zastraszająco pięknej powieści o niezwykłym chłopcu i jego poszukiwaniu miejsca.

źródło opisu: własny

źródło okładki: https://brennayovanoff.com/the-replacement/