Żona oficera

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Officer's Bride
83-238-2721-4
Dorota_1988

Merline Lowelace: "Żona majora" Rok 1856, po zakończeniu wojny krymskiej. Zaledwie kilka dni po ślubie major, sir Charles Trent, wyrusza na wojnę. Kiedy wraca po trzech latach, zastaje swoją żonę bardzo odmienioną. Z nieśmiałej panny młodej przeistoczyła się w rezolutną damę, która w dodatku odważyła się poprosić męża o rozwód. Major nie poddaje się jednak i postanawia walczyć o jej...

Merline Lowelace: "Żona majora"

Rok 1856, po zakończeniu wojny krymskiej. Zaledwie kilka dni po ślubie major, sir Charles Trent, wyrusza na wojnę. Kiedy wraca po trzech latach, zastaje swoją żonę bardzo odmienioną. Z nieśmiałej panny młodej przeistoczyła się w rezolutną damę, która w dodatku odważyła się poprosić męża o rozwód. Major nie poddaje się jednak i postanawia walczyć o jej uczucia.

Deborah Simmsons: "Złoty hrabia"

Rok 1815, po bitwie pod Waterloo kapitan Kit Armstrong, hrabia Hawthorne, ciężko ranny na polu bitwy, po powrocie z wojny wpada w melancholię. Świat i ludzie są mu obojętni. Nie interesuje go ani własny los, ani los majątku. Dopiero pod wpływem pewnej młodej kobiety zaczyna powoli budzić się do życia...

Julia Justiss: "Wdowa i porucznik"

Rok 1810, w czasie kampanii na Półwyspie Iberyjskim, porucznik Bryan Langford ma tylko trzy tygodnie na udowodnienie swojej skrywanej miłości do wdowy po przyjacielu, obciążonej długami zmarłego męża. Chcąc ratować ją z opresji, proponuje jej małżeństwo, z nadzieją, że zdąży rozkochać ją w sobie, zanim wyruszy na wojnę.

dorotakl7 | 2016-05-01
TrueNorth | 2015-06-26