Zmyślone historie

Wydawnictwo: Telbit

Gdyby Dzidzia była chłopakiem, to na sto procent zostałaby piratem albo włóczęgą. Ale na szczęście jest dziewczynką i nic podobnego jej nie grozi. Za to ma mnóstwo dzikich pomysłów, chodzi wyłącznie własnymi ścieżkami i wyrastają jej rogi na głowie. Jak na siedmiolatkę to całkiem nieźle, prawda? Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze przydarzy się Dzidzi, to koniecznie przeczytajcie ksiażkę o...

Jak na siedmiolatkę to całkiem nieźle, prawda? Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze przydarzy się Dzidzi, to koniecznie przeczytajcie ksiażkę o jej najnowszych przygodach!

źródło opisu: http://www.telbit.pl/index.php5?art=297

źródło okładki: http://www.telbit.pl/index.php5?art=297

Przeczytana: 19 lutego 2014

Książka nie urzekła mnie. Ciekawe rymowane fragmenty.
Nie zauważyłam większego sensu w tej książce. Czasami widać było ciekawy punkt widzenia dziecka.

malyjaca | 2016-04-10
Przeczytana: 05 czerwca 2016