Panna na wydaniu

Tłumaczenie: Melania Drwęska
Cykl: Rodzina Lesterów (tom 2)
Wydawnictwo: Harlequin
A Lady of Expectations
romans, Rodzina Lesterów
Wanda

Anglia, XIX wiek. Kiedy Lenore wyszła za mąż, rodzinna posiadłość Lesterów straciła w jej osobie oddaną i doświadczoną gospodynię. Jack, niepoprawny uwodziciel i hulaka, najstarszy z braci Lesterów, postanawia zatem się ożenić. Ma określone wymagania wobec przyszłej żony. Szybko jednak o nich zapomina, gdy poznaje piękną i wrażliwą Sophie. Równie szybko sprawia, że dziewczyna się w nim...

Anglia, XIX wiek.
Kiedy Lenore wyszła za mąż, rodzinna posiadłość Lesterów straciła w jej osobie oddaną i doświadczoną gospodynię. Jack, niepoprawny uwodziciel i hulaka, najstarszy z braci Lesterów, postanawia zatem się ożenić. Ma określone wymagania wobec przyszłej żony. Szybko jednak o nich zapomina, gdy poznaje piękną i wrażliwą Sophie. Równie szybko sprawia, że dziewczyna się w nim zakochuje, i nie może tylko pojąć, dlaczego odrzuca jego oświadczyny. Jaki będzie koniec tej komedii omyłek?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawnictwo