We władzy miłości

Tłumaczenie: Anna Pajek
Cykl: Klub Niezdobytych (tom 8)
Wydawnictwo: BIS
Mastered by Love
Wanda

Tajemniczy przywódca Klubu Niezdobytych, Royce Varisey, dzisiąty książę Wolverstone, znany jako Dalziel służył krajowi przez dziesięciolecia, stawiając czoło niebezpieczeństwom. Teraz jako posiadacz jednego z najbardziej znaczących tytułów szlacheckich w Anglii, musi wypełnić najważniejszy obowiązek: ożenić się. Jednak panny, wybrane dla niego przez wielkie damy królestwa, wydają się Royc'eowi przewidywalne i nudne. Zdecydowanie większą pokusę stanowi dlań obdarzona silnym charakterem i pełna rezerwy zarządczyni jego zamku, Minerva Chesterton. Za fasadą opanowania i spokoju kryje się bowiem kobieta zmysłowa i namiętna, zdolna być mu partnerką w dzień i namiętną kochanką w nocy.

źródło opisu: http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=818

źródło okładki: http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=818

Wilczyca | 2011-05-15
Przeczytana: 14 maja 2011

Szczerze mówiąc spodziewałam się więcej po tej książce. Mniej więcej w połowie zaczyna być interesująca. Jest to chyba najsłabsza z książek autorki.

sloneczko1891 | 2016-10-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane