Wolny Wagon Poetycki

Wydawnictwo: Komograf
978-83-62769-04-9
lullaby

Według wielu, jazda pociągiem może być inspirująca. A o tym, jak bardzo, dowiemy się z książki grupy poetyckiej WARS. "Wolny Wagon Poetycki” – to pierwsza w dzisiejszej Polsce antologia poezji podróżnej i kolejowej. Znajdziemy tu wiersze, fotografie, opisy ciekawych dworców, zetkniemy się z tematem samobójczej śmierci pod kołami pociągu, przeczytamy o zapomnianych liniach kolejowych, o kolejce wąskotorowej i wielu, wielu innych rzeczach związanych z koleją.

milenamadra | 2014-11-13
Bublik | 2011-10-12