Magiczne magnesiki Przygody wesołych piratów

Wydawnictwo: Publicat

Magiczne MAGNESIKI przyklejaj, przesuwaj i baw się! Poznaj grupę wesołych piratów! Kolorowe magnesy dołączone do książeczki, wielkością dostosowane do małych rączek, rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Dla rodziców: Twoje dziecko może uzupełniać każdą scenkę w książce wykorzystując rymowane wskazówki lub umieścić magnesy tam, gdzie podpowie mu wyobraźnia! Książeczki z magnesikami to wspaniała zabawa! Okładka: twarda, Rok wydania: 2006,