Oszukana

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Hoodwinked
83-7070-039-X
Harlequin Desire, romans, miłość
ek_ek

Kim jest tajemniczy Jake, który niespodziewanie pojawia się w wielkiej firmie lotniczej? To pierwszy mężczyzna, który zwrócił uwagę na Maureen, pierwszy, który uczynił ją kobietą. Jakie będą losy jej miłości i małżeństwa, gdy ukochany objawi swe prawdziwe oblicze?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.harlequin.pl

Amoretta | 2014-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ona - biedna,skromna, zakompleksiona sekretarka. On - bogaty, bezwzględny milioner. Spotykają się przypadkiem w miejscu pracy, gdy ona wylewa na niego kawę. Myśli że wpadła na mechanika lub sabotażystę... Zakochuje się w nim, spędzają razem wiele czasu, aż nagle okazuje się, że zwykły mechanik jest właścicielem całego przedsiębiorstwa. Z góry dyktuje dziewczynie co ma robić i sam wyznacza datę ślubu. Staje się apodyktyczny. Biorą ślub. W tym momencie trochę rozczarowuje mnie bierna postać bohaterki, która przymila się zamiast ostro postawić na swoim. Ogólnie dobrze się czyta, choć na końcu zabrakło mi romantycznej pogoni za ukochaną czy spektakularnych przeprosin. Może dlatego, że zawsze mam słabość do skruszonych mężczyzn rzuconych na kolana.

arantxa | 2018-09-04

Przyjemny Harlequin. Oszukana, bo jej ukochany podawał się za zwykłego mechanika, a w rzeczywistości był milionerem. Niestety z tytułu łatwo się domyślić treści książki. W każdym razie nie rozpaczała specjalnie z tego powodu. Dobrze, że nie było na odwrót. :-)

Paula | 2014-04-07
Przeczytana: 06 kwietnia 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Jagusia | 2018-09-19
Nastii | 2018-08-17