Zawsze i wszędzie

Tłumaczenie: Krystyna Klejn
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Anything, any time, any place
83-7149-800-4
Harlequin, romans
ek_ek

Przyjaźń czy kochanie? Wypadki potoczyły się jak w kalejdoskopie. W jednej chwili Kaye stała przed ołtarzem, aby na prośbę matki poślubić niesympatycznego Lewisa Vane'a, a już za moment pędziła samochodem wraz z Jackiem, którego poznała podczas egzotycznych wakacji na Karaibach. Od tamtego czasu minęło kilka lat, ale obietnica wzajemnej pomocy pozostała aktualna. Jack wybawił Kaye od...

Przyjaźń czy kochanie?

Od tamtego czasu minęło kilka lat, ale obietnica wzajemnej pomocy pozostała aktualna. Jack wybawił Kaye od niechcianego małżeństwa. Tylko czego oczekiwał w zamian?

aAtlanta | 2014-02-22
Przeczytana: 2011 rok

Kogo nie cieszy szczęście drugiej osoby? Mimo, że czytałam ją bardzo dawno temu. To historia nadal siedzi w mojej pamięci. Romanse są po to, aby je przeczytać i marzyć o królewiczu na białym koniu. Niestety ale nie pamiętam końca książki. Może bym coś napisała, ale po co? :)

Alicja | 2014-01-28

Lekka, ciekawa opowieść. W sam raz na zimowe popołudnie :) Historia o dotrzymywaniu obietnic, miłość w tle- to sprawia, że książkę czyta się szybko.

mara1984 | 2016-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2016