Uważaj, gdzie skaczesz!

Wydawnictwo: Wanda

Jest lato i Abby Hayes nie ma nic szczególnego do roboty. To znakomity moment, żeby zdobyć własne domowe zwierzątko. Abby jest pewna, że podoła takiej odpowiedzialności. Na dodatek lato okazuje się dużo ciekawsze niż się wydawało na początku. Abby przygarnia małego kotka i poznaje nową przyjaciółkę, której musi pomóc w wygraniu zawodów. Czy poradzi sobie jednocześnie z opieką nad swoim zwierzątkiem?

Jucia58542 | 2014-07-08

Odpowiedź na opis książki powyżej to tak. Ta książka była bardzo super. Czułam się tak samo jak Abby bo też gdy nie mam corobić proszę rodziców o zwierzątko domowe.

Quidditch01 | 2016-07-01

Bardzo fajna książka. przeczytałam całą serię :)

zuzkat | 2012-12-03
Przeczytana: sierpień 2009