Na cichej wyspie

Tłumaczenie: Grażyna Woyda
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The stranger's secret
Harlequin Medical, romans
ek_ek

Jess Arden, jedyna lekarka na szkockiej wyspie Greensay, uważała, że jest niezniszczalna. Zmieniła zdanie dopiero wtedy, gdy w wypadku spowodowanym przez nieznajomego złamała nogę. Okazało się, że chodzenie o kulach bardzo utrudnia pracę i Jess zmuszona była przyjąć pomoc sprawcy wypadku. Ezra zamieszkał u niej, woził ją do pacjentów i do przychodni, nawet gotował. Bardzo szybko wyszło na jaw, że jest lekarzem. Dlaczego więc przestał praktykować i zaszył się na odciętej od świata wyspie?

źródło okładki: Allegro.pl

SofiaVIP | 2013-07-15