Zaklęte uczucia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Captivated; Entranced
978-83-238-6682-4
miłość, uczucia, rodzina
Edyta

"Zniewolenie" Jego zainteresowanie tą kobietą było czysto profesjonalne? a przynajmniej tak sobie powtarzał. Nash Kirkland szukał pomysłów do nowego filmu i sądził, że Morgana Donovan, uważana w okolicy za prawdziwą czarownicę, pomoże mu w pracy nad scenariuszem. Oczywiście ten urodzony sceptyk nie wierzył w jej nadprzyrodzone moce, tymczasem nie wiadomo kiedy Morgana stała się jego obsesją....

"Zniewolenie"
Jego zainteresowanie tą kobietą było czysto profesjonalne? a przynajmniej tak sobie powtarzał. Nash Kirkland szukał pomysłów do nowego filmu i sądził, że Morgana Donovan, uważana w okolicy za prawdziwą czarownicę, pomoże mu w pracy nad scenariuszem. Oczywiście ten urodzony sceptyk nie wierzył w jej nadprzyrodzone moce, tymczasem nie wiadomo kiedy Morgana stała się jego obsesją. Przyciągała go i odpychała zarazem. Czuł, że nie jest to zwyczajne zauroczenie, jednakże resztką sił bronił się przed uczuciem, którego nie potrafił zrozumieć?

"Urzeczona"
Sebastian Donovan otrzymał od natury szczególny dar: słyszał myśli innych ludzi, widział wydarzenia z przeszłości i z przyszłości. Dotąd korzystał z daru tylko dla dobra innych; tym razem postanowił zrobić coś dla siebie. Wiedział zatem, że on i Mel będą razem, tak blisko, jak blisko mogą być kobieta i mężczyzna. To tylko kwestia czasu? Mel nie wierzyła w zdolność jasnowidzenia i tym podobne bzdury. Zgodziła się współpracować z Sebastianem na prośbę zrozpaczonej przyjaciółki, która czuła, że tylko ten mężczyzna pomoże odnaleźć jej porwane dziecko. Kiedy jednak Mel bliżej poznała Sebastiana, początkowa niechęć zamieniła się w fascynację...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Katarzyna | 2014-05-05
Przeczytana: 12 kwietnia 2014

To moje kolejne spotkanie z Norą Roberts. Już nie wiele pozycji tej autorki zostało mi do przeczytania w bibliotece do której uczęszczam. Zaklęte uczucia opowiadają losy Morgany i Sebastiana z rodu Donovanów. Bohaterowie zostali obdarzeni tajemnymi mocami. Czy pomoże czy też przeszkodzi im w prywatnym życiu?
Książka podzielona jest na dwie części jako dwie odrębne historie a jednak połączone.
Lubię książki Nory Roberts i traktuję je jako przerywnik między thrillerami i tzw. „trudnymi książkami”. Szybko i przyjemnie się czyta. Polecam.

| 2011-02-28
Na półkach: Ebooki, 2011, Przeczytane
Przeczytana: 20 lutego 2011

Kolejne dzieło tej autorki z którym miałam się przyjemność zetknąć. Trafiłam na nie całkowicie przypadkowo miałam ochotę na jakieś dzieło tej autorki i tak na chybił trafił sięgnęłam po tą książkę.Spędziłam trochę czasu czasu czytając, są do dwie książki połączone w jedną, ale nie był to czas stracony.Zafascynowana śledziłam losy Morgany a późnij jej kuzyna Sebastiana.Autorka bardzo ciekawie poprowadziła akcję tak, że nie można się było nudzić, jednak trafiały się momenty które miałam ochotę ominąć, na szczęście było ich zaledwie kilka. Bohaterowie mają swoje "tajemne moce" jak i są zwykłymi ludźmi, o takim połączeniu zdarzało mi się już czytać ale tu nie było nic tak bardzo w stylu "zakazana miłość" a wręcz przeciwnie: miłość to największa magia.Bardzo polubiłam Morganę, to była moja ulubiona bohaterka, jej wybuchowy temperament dobrze był widoczny w pierwszej części.

szybki_78 | 2011-09-07
Przeczytana: sierpień 2011

Książka jak dla mnie troszkę nudnawa. Pierwsza część ciągnie się niemiłosiernie, kochają się ale... na sam koniec dochodzą do wniosku, że chcą być razem, druga część troszkę ciekawsza, może ze względu na wątek bardziej sensacyjny o poszukiwaniu dziecka. Była to pierwsza książka Nory, którą przeczytałam, spróbuję jeszcze coś przeczytać...

Kasia | 2012-03-01
Przeczytana: 13 marca 2012