Niebezpieczna miłość

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Mysterious: This magic moment ; Search for love ; The right path
miłość, uczucia, rodzina
Edyta

"Magiczna chwila" Ryan organizuje telewizyjny występ Pierce’a Atkinsa, znanego iluzjonisty. Chociaż z natury nieufna, już podczas ich pierwszego spotkania zostaje oczarowana sztuczkami magika, a także jego osobowością. Pierce nie ukrywa, że Ryan także mu się podoba. Jednak czy można wierzyć mężczyźnie, który dobrze wie, jak sprawić, by każda iluzja wydała się prawdą? "Kuzyn z...

"Magiczna chwila"

"Kuzyn z Bretanii"
Serenity wyrusza do Bretanii na spotkanie z nieznaną dotąd rodziną. Ku jej zaskoczeniu dom rodzinny matki okazuje się wspaniałym zamkiem, a babcia i krewniacy – pełnymi dystansu arystokratami. Zwłaszcza Christophe, który od pierwszego spotkania traktuje amerykańską kuzynkę z wyszukaną, lecz podszytą kpiną kurtuazją…

"Grecki honor"
Już podczas pierwszego dnia greckich wakacji Morgan zostaje zaatakowana na plaży. Domyśla się, kim był napastnik, bo w okolicy działa gang przemycający narkotyki. Kiedy spotyka ponownie tego mężczyznę, tym razem na eleganckim przyjęciu, jest zaszokowana. Napastnik z plaży to Nicholas Gregoras, potentat finansowy, światowiec i kolekcjoner dzieł sztuki…

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

wiejskifilozof | 2014-12-17

Nora Roberts,już parę razy pisała takie książki.Dwa lub jak tu trzy opowiadania,podniebnej treści i o podobnym przesłaniu.
Mamy tu trzy opowiadania,w tym pierwszym wchodzimy w świat magii.
Opisy naprawdę świetnych sztuczek, bardzo pobudzają zmysły.
Mamy tu w tym opowiadaniu,też najlepsze sceny erotyczne w całej książce.
Drugie toczące się w Bretanii,jest według mnie,najsłabsze.
I bardzo mnie denerwowało, bo ci arystokraci chyba nadal są przekonani,że mamy ciągle średniowiecze.A oni są panami i władcami.
Takie opowiadanie bez akcji ( w większości).
Natomiast,o tych Grekach.No,to miodzio było.Ale się fajnie czyta.
Miałem wrażenie,że czytałem naprawdę dobrą sensację.
Ogólnie książka dobra.I tyle gwiazdek dostanie.

Jaguś | 2012-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2012

Jak zwykle pani Roberts zachwyca swoimi pomysłami;) 3 opowiadania z nutką dreszczyku, 3 histrorie o pięknej, niebezpiecznej miłości, 3 kobiety i 3 mężczyzn, połączonych ze sobą.
Najbardziej podobała mi się 3 opowieść, "Grecki honor", co nie znaczy, że inne były gorsze :) Polecam książkę fanom Pani Roberts, gatunku lub poszukiwaczom książki lekkiej, niewymagającej :)

Gosia9101 | 2015-01-04
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts
Przeczytana: 04 stycznia 2015

Typowy romans, ale czyta się przyjemnie i szybko:)

Monika1994 | 2014-05-28

TRZY OPOWIEŚCI KAŻDA WSPANIAŁA

Alaska | 2012-02-26
Przeczytana: luty 2012

Lektura lekka, nie zmuszająca do myślenia, w sam raz na wieczory, kiedy jesteśmy zmęczeni.

Zapraszam na bloga: letsmakeitgreater.blogspot.com ,gdzie jest cała recenzja książki:)

Monika19942 | 2014-10-08

TRZY OPOWIEŚCI I KAŻDA TAK SAMO WSPANIAŁA

gosiarek85 | 2015-05-10

Prosta i szybko się czyta.

Madzia | 2011-06-29

Kocham to ;**