Odżywianie niemowląt i dzieci starszych

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
83-200-0810-7
dziecko, odżywianie, niemowlęta
kamk

Odżywianie niemowląt i dzieci starszych zwykle przysparza nam niemało kłopotów, gdyż chcielibyśmy, aby było najlepsze, a równocześnie niewiele wiemy o jego głównych zasadach.Jak walczyć z monotonią żywienia? Czym karmić "niejadki", aby odzyskały apetyt? Co powinny jadać dzieci od noworodka do 14 roku życia? — należy o to zapytać Autorkę "1000 i 1" smakowitych potraw — zawartych w książce o niesłabnącej popularności, wydanej po raz XI, unowocześnionej, opartej na najnowszych zasadach żywienia.
Książka powinna się znaleźć w każdym domu, przedszkolu i zakładzie opieki nad dzieckiem. [z Okładki]

Monika | 2016-06-17
Renata | 2016-01-16