Okładka książki W blasku reflektorów

W blasku reflektorów

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
Ag2S
6,99 (74 ocen i 7 opinii)

Opis książki

Powieść o olśniewającym talencie i niezwykłej artystycznej pasji rodzeństwa z klanu O’Hurleyów. "Kłamstwa i tajemnice." Cyniczny dziennikarz Dylan Crosby zamierza napisać biografię słynnego kierowcy rajdowego, Chucka Rockwella, który zginął tragicznie w wypadku. Potrzebuje materiałów do książki, więc umawia się na serię rozmów z wdową po Rockwellu, Abby. Pełen uprzedzeń, spodziewa się spotkać bog...

"Kłamstwa i tajemnice."
Cyniczny dziennikarz Dylan Crosby zamierza napisać biografię słynnego kierowcy rajdowego, Chucka Rockwella, który zginął tragicznie w wypadku. Potrzebuje materiałów do książki, więc umawia się na serię rozmów z wdową po Rockwellu, Abby. Pełen uprzedzeń, spodziewa się spotkać bogatą i bezwzględną kobietę. Tymczasem Abby bardzo odbiega od jego wyobrażeń. Ciężko pracuje na farmie w Wirginii, by utrzymać siebie i dwóch synów. Z czasem zaczyna coraz chętniej opowiadać o zmarłym mężu, ale Dylan od razu wyczuwa, że nie mówi mu całej prawdy…

"Roztańczone życie."
Maddy O’Hurley od dziecka występuje na scenie. Taniec i śpiew są jej żywiołem. Gdy pewnego dnia zostaje napadnięta na ulicy, z opresji ratuje ją Reed Valentine, wpływowy właściciel firmy fonograficznej. Impulsywna artystka i pełen rezerwy biznesmen są jak ogień i woda. Mimo to wzajemna fascynacja nie pozwala im o sobie zapomnieć. Jednak wspólna przyszłość stoi pod znakiem zapytania – każde z nich zupełnie inaczej wyobraża sobie związek dwojga ludzi…

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2011

Opinie czytelników
myślnik | 2013-05-28
Na półkach: Bye - bye!, Przeczytane
Przeczytana: 2012 rok

Ognista,pełna temperamentu tancerka;w najważniejszym tańcu swojego życia,o własne serce,dumę i przyszłość.
Jej wybranek to dość gburowaty mężczyzna-biznesmen. Podejście do kobiet ma dość hmmm inne. Czyżby były one dla niego,jak latające liczby w raportach firmy?!
Maddy jest artystką,wysokiej klasy artystką i za nic w świecie nie pozwoli sobie na traktowanie jej w taki sposób...jakby była jakimś wymogiem biznesowych!
Prędzej piekło zamarznie!
Sponiewierany facet przez siłę kobiecości!
Ale czegóż się nie robi z miłości...
Czegóż się nie robi dla czyjegoś dobra:)
Woda i ogień w walce uczuciowej na śmierć i życie!

Dziennikarski nos wyniuchał niezły temat;jednak pozory mogą mylić. Cyniczny Dylan nie spodziewa jak bardzo jego pierwsze założenia okażą się mylne i daleki od prawdy.
Kobieta,która wiedzie normalne życie,chociaż większość spodziewa się,że opływa w luksusie.
Prawda i kłamstwo ścierają się ze sobą w każdym słowie i geście.
Wdowa z dwójką dzieci w nierównej walce o lepszy byt.
...

isabelle142 | 2013-11-11
Przeczytana: 10 listopada 2013

Dosyć długo nie miałam w rękach żadnej z 'klasycznych' powieści Nory Roberts, tzn. tych lekkich historii miłosnych, w których jest mistrzynią, pochłaniałam natomiast kolejne tomy serii In Death. W końcu jednak przyszła pora na dobry romans.
Książka jest pierwszym z dwóch tomem z sagi 'Klan O'Hurleyów' i zawiera dwie historie: 'Kłamstwa i tajemnice' i 'Roztańczone życie'.
Bohaterką 'Kłamstw...' jest Abby, średnia z trojaczek, kobieta, która 'żadnej pracy się nie boi', matka dwóch chłopców - Bena i Chrisa, wdowa, osoba mocno poturbowana przez życie. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Dylan - pisarz, który zamierza napisać biografię jej zmarłego męża... On także zmaga się z demonami przeszłości, mając w pamięci swoje nieudane małżeństwo, co wywołuje u niego uraz do tej instytucji. Między bohaterami od początku iskrzy, mimo iż jak mogą bronią się przed uczuciem. Żadne z nich nie chce ponownie popełnić tego samego błędu...
'Roztańczone życie' to opowieść o najmłodszej z trojaczek - Madd...

Marta | 2012-01-11
Przeczytana: 04 stycznia 2012

Droga Espi!
Bardzo dawno do Ciebie nie pisałam. Postanowiłam to zmienić i nadrobić zaległości w dzieleniu się wrażeniami po przeczytanej książce. Dopieściłam gorącą czekoladą moją „siostrę bliźniaczkę”, zamknęłam świat zewnętrzny w żelaznej skrzyni by wreszcie zasiąść w ukochanym fotelu i zabrać się za lekturę „W blasku reflektorów” Nory Roberts.
Nory Roberts nie muszę Ci przedstawiać, bo przecież znasz ją już dobrze z moich wcześniejszych listów i opowiadań. Więc przypomnę Ci tylko, że to jedna z moich ulubionych Autorek. Wiem, że Jej nazwisko może kojarzyć się głównie z romansami, ale zapewniam Cię, że kilka kryminałów ma na swoim koncie.
Jak już wspomniałam na początku włąśnie ukończyłam pierwszą część Klanu O’Hurleyów „W blasku reflektorów”. Powieść składa się z dwóch osobnych części „Kłamstwa i tajemnice” oraz „Roztańczone życie”. O’Hurleyowie to trojaczki Abby, Chantel i Maddy a także starszy brat Trace i ich rodzice Molly i Frank. Cały klan jest rozśpiewany i roztańczony. No...

Andzia16 | 2013-08-17

Świetna. Napisana takim stylem, że miło i przyjemnie się ją czyta. Bywają bardzo wzruszające momenty przepełnione romantyzmem i emocjami, które dają się odczuć bardzo wyraźnie i chyba właśnie to najbardziej mi się spodobało.
Pierwsza przeczytana przeze mnie książka tej autorki, ale zdecydowanie zachęciła mnie to zabrania się za kolejną.
Polecam wszystkim romantycznym duszom.

ada91 | 2012-03-16
Przeczytana: październik 2011

Klan O`Hurleyów
Moja ulubiona autorka, książka to jednym zdaniem "typowe kobiece, dobre romansidło". Choć niektórzy twierdzą że "romansidło" i " dobre nie może występować w jednym zdaniu.

monyk | 2012-01-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Nora Roberts to jedna z najpopularniejszych autorek romansów na świecie. Naprawdę nazywa się Eleanor Marie Robertson. Urodziła się 10. października 1950 roku w stanie Maryland. Ma czterech starszych braci. Używa także innych pseudonimów – Sarah Hardesty i Jill March. Kryminały pisze jako J.D. Robb, ponieważ wydawca uważał, że nie powinna publikować tak dużo książek pod tym samym pseudonimem. Przez pewien okres czasu pracowała jako aplikantka sądowa. Zaczęła pisać, kiedy zamieć śnieżna uwięziła ja w domu z dwoma małymi synami, Danem i Jasonem. Kilka pierwszych rękopisów zostało odrzuconych. Jednak pisarka nie poddała się i pierwsza powieść doczekała się publikacji w 1981 roku. Dzisiaj ma na koncie ponad sto sześćdziesiąt książek przetłumaczonych na dwadzieścia pięć języków. Uznawana przez wielu fanów na świecie za królową romansu. Jest laureatką wielu literackich nagród, a jej książki zajmują czołowe miejsca na listach bestsellerów. Jest pierwszą autorką, którą przyjęto do Romance Write...

Kinia | 2014-04-04
Przeczytana: 11 maja 2014

chyba był już film na bazie tej poeiści

Martini | 2014-09-21

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica