Zdumiewające pająki

Tłumaczenie: Anna Reiff
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zdumiewające światy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
Amazing Spiders
83-7066-226-9
zwierzęta, pająki, naukowe, dla dzieci
flora i fauna

Fascynujące obrazy z życia pająków zamieszkujących Ziemię. Czy widziałeś kiedykolwiek pająka wielkości twojej dłoni lub zajrzałeś w oczy tarantuli - we wszystkie cztery pary oczu naraz? Czy nie dziwiłeś się, że pająk nie łapie się we własne sieci, a czarna wdowa jest śmiertelnie jadowita? Czy wiesz, że istniała kiedyś panna Muffet, która zjadła pokruszone pająki? To tylko niektóre z...

Fascynujące obrazy z życia pająków zamieszkujących Ziemię.
Czy wiesz, że istniała kiedyś panna Muffet, która zjadła pokruszone pająki?

To tylko niektóre z ciekawostek zamieszczonych w Zdumiewających światach - nowe spojrzenie na dziwy i tajemnice otaczającego nas świata. Doskonałe zdjęcia (zdjęcia: Jerry Young) w zbliżeniu oraz kolorowe rysunki na artystycznym poziomie pokazują świat w najdrobniejszych szczegółach, tak jak gdyby były oglądane przez powiększające szkło.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.lifewaystores.com/lwstore/product.asp?i...»