Dyskusje o książce Wampiraci. Demony oceanu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej szukam serii książek którą czytałam dawno temu ale nie pamiętam ani autora ani tytułu żadnej z części. pamiętam że chłopak magią ruszył serce źrebaka zaraz po porodzie, że przeznaczona mu panna była wychowywana chyba przez driady włamywali się gdzieś chyba po jakiś kamień czy inny artefakt i był fragment o tym że ktoś szybko musi nauczyć się latać zepchnęli w przepaść i...
14 min. temu
Zabawa - wspólne słowa
 Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości
6 dni temu
Czytamy w weekend
Książka Chmielarza też mi się podobała. Mam urlop i jest to właśnie idealna lektura na ten letni, beztroski czas. Dlatego nie ma się co sugerować opiniami innych osób, tylko czytać, to co uważamy za stosowne i wyrobić sobie wałsne zdanie.
40 tyg. temu
Książki o wampirach: dla nastolatków i nie tylko
dokładnie, wampir jest potworem i bestią - na tle aktualnych książek o wampirach podejście Lumley'a jest odświeżające
2 lata temu
POSZUKUJĘ KSIĄŻEK (III KWARTAŁ 2020R.)
Poszukuję i kupię  Ostatnie zaklęcia Ostatnie zaklęcia Papierowe. Odbiór w Łodzi lub paczkomat.
3 lata temu
Grill book TAG!
Pozwólcie, że zamiast jednej książki, polecę wam całe serie. Czas rozpocząć ten grill! Karkóweczka- książka, którą powinien przeczytać każdy To akurat dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem. Uważam, że "Hobbit" i "Władca Pierścieni", autorstwa J.R.R. Tolkiena, to pozycje obowiązkowe dla każdego wielbiciela książek fantastycznych.  Hobbit
4 lata temu
Pokazuje 6 z 36