Upiorna rodzinka. Witamy w domu wariatów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Upiorna rodzinka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
83-245-0574-1
Casthaluth

Wyjątkowo zakręcone przygody! Czasami zastanawiam się czy my w ogóle jesteśmy zwyczajną rodziną? W zasadzie nasz dom funkcjonuje w miarę normalnie, to znaczy wstajemy rano, jemy śniadanie, idziemy do szkoły, a rodzice do pracy. Tyle tylko, że oni tak naprawdę do żadnej pracy nie idą... I tu zaczyna się cała nasza skomplikowana historia... Nie znajdziecie drugiej takiej rodzinki na całym świecie. Wydawało Wam się, że to właśnie Wy macie upiorną rodzinkę? Przeczytajcie koniecznie tę książkę, a zmienicie zdanie!

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

gabrysia | 2012-10-05
Przeczytana: 28 września 2012

Bardzo fajna,humorystyczna i co najdziwniejsze rodzice tam zachowują się tam jak dzieci a dzieci jak dorośli,ale dom wariatów to dom wariatów.

Rosemarie | 2011-12-20
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Kolejna część rodzinki, którą w dzieciństwie czytałam kilka razy.

Gabrysia | 2016-02-02
Na półkach: 2016, Przeczytane