Jedi vs. Sith: The Essential Guide to the Force

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Star Wars". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Del Rey
0-345-49334-6
albumy
angielski
Thimburd

"Jedi vs. Sith: The Essential Guide to the Force" jest wprowadzeniem do serii "Essential Guide". Jest bogato ilustrowanym przewodnikiem po Mocy i wszystkich jej aspektach, a także po historii Jedi i Sithów na przestrzeni tysięcy lat. Tekst przewodnika pisany jest z perspektywy postaci z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Informacje dotyczące Jedi pochodzą od mistrzyni Jedi Tionna Solusar, a...

Tekst przewodnika pisany jest z perspektywy postaci z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Informacje dotyczące Jedi pochodzą od mistrzyni Jedi Tionna Solusar, a źródło tych dotyczących Sithów to holokron telosiański, którego głównym strażnikiem jest Palpatine.

źródło opisu: Opracowanie własne użytkownika Reminiscencja

źródło okładki: http://starwars.wikia.com/wiki/Jedi_vs._Sith:_The_...»