Romans bez schematów

Tłumaczenie: Alicja Dobrzańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Dreams and Schemes
83-7149-849-7
Dorota_1988

Kate prowadzi bardzo uporządkowane życie. Wszystko ma dobrze przemyślane i dokładnie zaplanowane - przede wszystkim własną karierę w branży komputerowej. Nagle jej spokojna egzystencja zostaje zakłócona przez nieletniego włamywacza i niezwykle przystojnego policjanta, który prowadzi śledztwo w bardzo gorliwy sposób. Od tej pory życie Kate ulegnie radykalnej zmianie i będzie zmuszona podejmować decyzje w sprawach, o których nawet jej się nie śniło.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2001

Edyta | 2016-11-24